سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
چهار شنبه 22 شهریور 1396
دسته: اخبار منطقه
کد خبر: 6940

حضور پتروشیمی شهید تندگویان درنمایشگاه IRANTEX2017

پتروشیمی شهید تندگویان درنمایشگاه IRANTEX2017 حضوریافت.

مهرداد نصرت پناه رئیس روابط عمومی پتروشیمی شهیدتندگویان گفت : بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی از تاریخ 13 لغایت 16 شهریور ماه درمحل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزارشدو پتروشیمی شهید تندگویان به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات مهم و استراتژیک پلی اتیلن ترفتالات ( PET) ، نخ های یکسره پلی استر (POY) کشور دراین نمایشگاه حضورپیدا کرد.

نصرت پناه افزود : نمایشگاه های بین اللملی ازجمله این نمایشگاه فرصت مناسبی برای ارائه دستاوردها و توانمندی های شرکت در زمینه تولید انواع گریدهای PET ، دیدارمستقیم با مشتریان و همچنین تامین کنندگان شرکت است . پتروشیمی شهید تندگویان با توجه به توانایی منحصر به فرد خود در تولید گونه های مختلف پلی اتیلن ترفتالات بویژه HB-PET ( پلی اتیلن ترفتالات سوپربرایت با خواص بهبود یافته)  FR-PET ( پلی اتیلن ترفتالات دیرسوز) ، AB-PET ( پلی اتیلن ترفتالات با خاصیت ضد باکتری ) و همچنین برخورداری از نیروهای متخصص ، جوان و مجرب ، شرایط ویژه ای در بازار تولید داخل کشور داشته و درنظردارد با این امتیازات بازار صادراتی خود را نیز به نحو مطلوبی گسترش دهد .

وی با اشاره به صادرات محصولات این شرکت به کشورهای مختلف ،گفت : دراین نمایشگاه علاوه برمعرفی فعالیت ها و محصولات جدید شرکت ، آشنایی با آخرین دستاوردها و فن آوری های روز دنیا در زمینه نساجی و همچنین حفظ و ارتباط با مشتریان قدیمی به دنبال دستیابی به اهداف دیگری از جمله توسعه بازارمحصولات ، شناسایی و همکاری با مشتریان جدید و تبادل اطلاعات و دانش با شرکت های برتر صنایع نساجی بودیم که خوشبختانه تا حدود زیادی در دستیابی به آنها موفق شدیم.

رئیس روابط عمومی پتروشیمی شهیدتندگویان گفت : این نمایشگاه نسبت به نمایشگاه های گذشته از کیفیت بهتری برخورداربود و حضور بیش از 300 شرکت داخلی و 400 شرکت خارجی از کشورهای مختلف ازجمله آلمان ، سوئیس ، ایتالیا ، ترکیه،اسپانیا ،کره جنوبی و... بیانگر نقش و جایگاه ویژه این نمایشگاه درصنعت نساجی دنیا بوده و حضور اتحادیه نساجی کشورهای چین و سوئیس و همچنین برگزاری دوره ها و سمینارهای آموزشی تخصصی درحاشیه نمایشگاه از دیگر مزیت ها و برتری های این نمایشگاه نسبت به نمایشگاه های قبلی بوده که باعث افزایش تبادل اطلاعات و دانش در زمینه های مختلف صنعت نساجی گردید.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همکارانی که در مدت زمانی برگزاری نمایشگاه درغرفه شرکت حضور داشتند، گفت : به منظور دستیابی به اهداف برنامه ریزی شده ، درمدت زمان برگزاری نمایشگاه جلسات متعددی با مدیران و مسئولین شرکت های مختلف داخلی وخارجی برگزار شد که انشاء الله درآینده نزدیک شاهد نتایج مثبت وکاربردی آنهادر زمینه های مختلف خواهیم بود.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نساجی درتاریخ 13 شهریور ماه با حضور آقای شریعتمداری وزیرصنعت، معدن و تجارت آغاز و در تاریخ 16 شهریور ماه نیزبه کارخود پایان داد.

 

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه