سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
 

حضور پتروشیمی شهید تندگویان درنمایشگاه IRANTEX2017

حضور پتروشیمی شهید تندگویان درنمایشگاه IRANTEX2017
دسته اخبار منطقه       تاریخ 1396/06/22       بازدید ها 400

پتروشیمی شهید تندگویان درنمایشگاه IRANTEX2017 حضوریافت.

مهرداد نصرت پناه رئیس روابط عمومی پتروشیمی شهیدتندگویان گفت : بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی از تاریخ 13 لغایت 16 شهریور ماه درمحل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزارشدو پتروشیمی شهید تندگویان به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات مهم و استراتژیک پلی اتیلن ترفتالات ( PET) ، نخ های یکسره پلی استر (POY) کشور دراین نمایشگاه حضورپیدا کرد.

نصرت پناه افزود : نمایشگاه های بین اللملی ازجمله این نمایشگاه فرصت مناسبی برای ارائه دستاوردها و توانمندی های شرکت در زمینه تولید انواع گریدهای PET ، دیدارمستقیم با مشتریان و همچنین تامین کنندگان شرکت است . پتروشیمی شهید تندگویان با توجه به توانایی منحصر به فرد خود در تولید گونه های مختلف پلی اتیلن ترفتالات بویژه HB-PET ( پلی اتیلن ترفتالات سوپربرایت با خواص بهبود یافته)  FR-PET ( پلی اتیلن ترفتالات دیرسوز) ، AB-PET ( پلی اتیلن ترفتالات با خاصیت ضد باکتری ) و همچنین برخورداری از نیروهای متخصص ، جوان و مجرب ، شرایط ویژه ای در بازار تولید داخل کشور داشته و درنظردارد با این امتیازات بازار صادراتی خود را نیز به نحو مطلوبی گسترش دهد .

وی با اشاره به صادرات محصولات این شرکت به کشورهای مختلف ،گفت : دراین نمایشگاه علاوه برمعرفی فعالیت ها و محصولات جدید شرکت ، آشنایی با آخرین دستاوردها و فن آوری های روز دنیا در زمینه نساجی و همچنین حفظ و ارتباط با مشتریان قدیمی به دنبال دستیابی به اهداف دیگری از جمله توسعه بازارمحصولات ، شناسایی و همکاری با مشتریان جدید و تبادل اطلاعات و دانش با شرکت های برتر صنایع نساجی بودیم که خوشبختانه تا حدود زیادی در دستیابی به آنها موفق شدیم.

رئیس روابط عمومی پتروشیمی شهیدتندگویان گفت : این نمایشگاه نسبت به نمایشگاه های گذشته از کیفیت بهتری برخورداربود و حضور بیش از 300 شرکت داخلی و 400 شرکت خارجی از کشورهای مختلف ازجمله آلمان ، سوئیس ، ایتالیا ، ترکیه،اسپانیا ،کره جنوبی و... بیانگر نقش و جایگاه ویژه این نمایشگاه درصنعت نساجی دنیا بوده و حضور اتحادیه نساجی کشورهای چین و سوئیس و همچنین برگزاری دوره ها و سمینارهای آموزشی تخصصی درحاشیه نمایشگاه از دیگر مزیت ها و برتری های این نمایشگاه نسبت به نمایشگاه های قبلی بوده که باعث افزایش تبادل اطلاعات و دانش در زمینه های مختلف صنعت نساجی گردید.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همکارانی که در مدت زمانی برگزاری نمایشگاه درغرفه شرکت حضور داشتند، گفت : به منظور دستیابی به اهداف برنامه ریزی شده ، درمدت زمان برگزاری نمایشگاه جلسات متعددی با مدیران و مسئولین شرکت های مختلف داخلی وخارجی برگزار شد که انشاء الله درآینده نزدیک شاهد نتایج مثبت وکاربردی آنهادر زمینه های مختلف خواهیم بود.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نساجی درتاریخ 13 شهریور ماه با حضور آقای شریعتمداری وزیرصنعت، معدن و تجارت آغاز و در تاریخ 16 شهریور ماه نیزبه کارخود پایان داد.

 


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: چهار شنبه 22 شهریور 1396     بازدید ها: 400     دسته: اخبار منطقه     

فاز دوم ۴ قرارداد صنعت پتروشیمی با دانشگاه‌ها سال ۹۷ آغاز می‌شود


گام بلند پتروشیمی امیرکبیر برای کاهش آلودگی محیط زیستی


پتروشیمی فجر تندیس بلورین جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت را دریافت کرد


افزایش تولید و فروش پتروشیمی مارون


پیشرفت 42 درصدی پروژه بهینه سازی POLY H پتروشیمی شهید تندگویان


تولید پتروشیمی بندرامام از 4.5 میلیون تن گذشت


شرکت بسپاران بندرامام موفق به دریافت پروانه بهداشتی ساخت محصولات پلی اتیلنی شد


ارزش صادرات پتروشیمی لاله از 238 میلیون دلار گذشت


اتمام تعمیرات اساسی پتروشیمی تخت جمشید تا پایان هفته


آتش در پتروشیمی امیر کبیر مهار شد


سامانه گرمایشی تاسیسات انبار نفت کوره ماهشهر افتتاح شد


آغاز بهبود فرایند تولیدMTP با استفاده از دانش و فناوری روز جهان


تعمیرات اساسی واحد آروماتیک پتروشیمی بندرامام با موفقیت به پایان رسید


تحول در پتروشیمی بندر امام با راه اندازی طرح های جدید توسعه ای


کسب گواهینامه ۵ ستاره تعالی از بنیاد مدیریت کیفیت اروپا توسط پتروشیمی بندر امام12345

 
شما کاربران عزیز می توانید با عضویت در خبرنامه، آخرین اخبار سایت را در ایمیل خود دریافت نمایید
سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
(PETROCHEMICAL SPECIAL ECONOMIC ZONE)
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه