سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
چهار شنبه 19 مهر 1396
دسته: اخبار سازمان
کد خبر: 7019

بازدید دفتر پستی منطقه ویژه در روز جهانی پست

عملکرد دفتر خدمات پستی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در روز جهانی پست مورد ارزیابی مدیران سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، به مناسبت 17 مهر، روز جهانی پست، تنی چند از مدیران این سازمان از دفتر پستی منطقه ویژه بازدید کردند.

براساس این گزارش، معاون مدیرعامل سازمان منطقه ویژه، مدیران واحدهای مهندسی و بهره برداری، قائم مقام واحد بهره برداری و رئیس امور گمرکی این سازمان ضمن حضور در تنها دفتر پستی منطقه، روز جهانی پست را به کارکنان آن تبریک گفتند.

علی اولیائی، مدیر این دفتر، ضمن استقبال از مسئولین بازدید کننده، گزارشی از عملکرد 14 ماهه خود را به ایشان ارائه کرد. انتقال و تمرکز صندوقهای پستی شرکتهای مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به منطقه از مهمترین اقدامات این دفتر تاکنون بوده است.

تمرکز صندوقهای پستی، انجام امور مربوط به ارسال و دریافت مراسلات پستی شرکتهای منطقه و همچنین امور مربوط به خدمات سیم کارتهای تلفن همراه در این مدت باعث شده ضمن افزایش دقت و سرعت این عملیات، کاهش تردد کارکنان به خارج از منطقه و بهبود شرایط خدمات ICT را در پی داشته باشد.

اولیایی، پس از ارائه گزارش عملکرد دفتر پستی به مدیران سازمان منطقه ویژه، پیشنهادها و درخواستهای خود را برای بهبود خدمات ICT در منطقه ارائه کرد و مدیران ضمن اعلام رضایت از عملکرد و تعامل این دفتر، جهت بررسی و رفع مسائل دفتر پستی منطقه قول مساعدت دادند.

 

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه