سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
 

سومین دوره بازآموزی مدل تعالی سازمانی

سومین دوره بازآموزی مدل تعالی سازمانی
دسته اخبار سازمان       تاریخ 1396/08/17       بازدید ها 123

 

با آغاز رسمی فعالیت کارگروهها، نمایندگان سه کارگروه رهبری، تجهیزات و منابع انسانی یکی از  رویکردهای خود را در سومین دوره بازآموزی ارایه کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، سومین دوره بازآموزی تعالی سازمانی با مربیگری ربانی، مدیرتعالی سازمان برگزار شد.

در این دوره ضمن آموزش کارگاهی نتایج، از دیدگاه منطق RADAR بررسی و به ابعاد مختلف ان اشاره شد و به چگونگی هدفگذاری و تشریح ویژگیهای اهداف مناسب، مثالهای متعدد سازمانی برای تبیین موضوع بیان شد.

با توجه به روند اجرای آموزشها به نظر می‌رسد که کارکنان از این دوره بیشتر توانستند مسائل سازمانی را با دیدگاه تعالی ببینند چرا که حضار شرکت کننده در دوره سوم مشارکت بیشتری از خود نشان دادند و در گفتمان های خود با مربی دوره، سعی در تطبیق و ارزیابی ذهنی مسائل سازمان در قالب مدل EFQM داشتند.

در ادامه سه نماینده از سه کارگروه تجهیزات، منابع انسانی و رهبری، ضمن انتخاب یکی از رویکردهای حوزه ی خود، با ارائه ی آن در مقابل جمع، آنرا به بوته ی نقد گذاردند.

فعالیت کارگروههای تعالی در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با تشکیل جداگانه‌ی جلسات کارگروه‌ها، بصورت رسمی از ابتدای مهر ماه آغاز شد.

 


ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
rate rate
0

تاریخ: چهار شنبه 17 آبان 1396     بازدید ها: 123     دسته: اخبار سازمان     
 
شما کاربران عزیز می توانید با عضویت در خبرنامه، آخرین اخبار سایت را در ایمیل خود دریافت نمایید
سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
(PETROCHEMICAL SPECIAL ECONOMIC ZONE)
طراحی و پیاده سازی: راد رایانه