یک شنبه 15 بهمن 1396
دسته: اخبار سازمان
کد خبر: 7264

آغاز مشارکت نمایندگان نیروهای پیمانکاری در طرح یکپارچه طبقه بندی مشاغل

 

طرح طبقه بندی نیروهای پیمانکاری در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به سرعت کلید خورد و نمایندگان پیمانکاران در جریان جزئیات کار قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، در راستای مصوبه مدیران ارشد شرکتهای منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، مبنی بر یکسان سازی قراردادهای پیمانکاری، اداره کار منطقه نخستین جلسه را با نمایندگان نیروهای پیمانکاری این شرکتها تشکیل داد.

براساس این گزارش، محمدرضا مطیری با دعوت از نمایندگان نیروهای پیمانکاری شرکتهای پتروشیمی، ضمن تبیین برنامه و هدف منطقه برای پیمانکاران، مراحل انجام این فرآیند را برای ایشان تشریح کرد.

در ادامه، هر کدام از نمایندگان، با هدف تدوین بهتر طرح، مسائلی را از زاویه دید خود ارائه کرده و از مطیری خواستند تا طرح را بصورت جامع و مانع تدوین نماید.

محمدرضا مطیری، تدوین طرح طبقه بندی مشاغل را یک کار گروهی عنوان کرد و صحت و کیفیت اجرای آن را منوط به همکاری تمامی نیروها، نمایندگان، مشاوران، اداره کار و مدیران دانست.

وی، تصریح کرد: برای تدوین طرح در مهلت مقرر می‌بایست از چندین مشاور خبره به موازات هم بهره برد و امیدواریم نتایج مطالعات ظرف شش ماه آینده تحت مدیریت متمرکز اداره کار به نتیجه رسد.

دوشنبه و چهارشنبه این هفته نیز جلساتی به فوریت در این راستا برگزار می شود.

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه