ارزش صادرات پتروشیمی لاله از 238 میلیون دلار گذشت

چهار شنبه 18 بهمن 1396
دسته: اخبار منطقه
کد خبر: 7277

ارزش صادرات پتروشیمی لاله از 238 میلیون دلار گذشت

پتروشیمی لاله تا پایان آذرماه امسال موفق شد بیش از 200هزارتن محصول به ارزش 238 میلیون و پانصد و بیست هزار دلار را روانه بازارهای بین المللی کند.

به گزارش خبرنگارنیپنا، پتروشیمی لاله تا پایان پائیزموفق شد برنامه های صادراتی خود را براساس برنامه های پیش بینی شده محقق کند و روند مطلوب تولید وصادرات دراین مجتمع پتروشیمی همچنان ادامه دارد.

این گزارش می افزاید: این مجتمع پتروشیمی در مجموع توانست دراین بازه زمانی بیش از248 هزار تن محصول را در بازارهای خارجی و داخلی عرضه کند.

بر اساس این گزارش، پلی‌اتیلن سبک پتروشیمی لاله از نظر کیفی از برترین محصولات شناخته شده فیلم درجهان است که به هند، الجزایر، چین، بخشی از آفریقا، یونان، ترکیه، آلمان و شمال اروپا صادر می‌شود.

پلی‌اتیلن پتروشیمی لاله از نظردرخشندگی، شفافیت و موارد فیزیکی و مکانیکی در زمره بهترین های کشور به شمار می رود و ظرفیت تولید و دانش فنی این محصول نیز همسو با استانداردهای روز جهان و مطابق با فناوری های روز دنیاست.

خوراک این مجتمع، اتیلن است که به میزان ٣٠٦ هزار تن از الفین مارون تأمین می شود و محصولات این مجتمع در تولید انواع فیلم پلی اتیلن، ظروف مختلف، قطعات پلاستیکی، طبی و غیره کاربرد دارد.

 

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه