مجری پروژه فاز دوم طرح توسعه پالایشگاه آبادان منصوب شد

سه شنبه 01 آبان 1397
دسته: اخبار نفت، گاز، پتروشيمي
کد خبر: 7730

مجری پروژه فاز دوم طرح توسعه پالایشگاه آبادان منصوب شد

 

مدیرعامل شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران در حکمی سعید ستاری نائینی را به سمت مجری پروژه فاز دوم توسعه پالایشگاه آبادان منصوب کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، در بخشی از حکم حمیدرضا کریمی جعفری خطاب به سعید ستاری نائینی آمده است: «نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت «مجری طرح توسعه و تثبیت ظرفیت پالایشگاه آبادان» منصوب می‌شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال، به کارگیری تخصص و آموخته‌های شخصی و پتانسیل موجود در تمامی همکاران، در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید. فرصت را غنیمت شمرده بدینوسیله از زحمات و تلاش‌های جناب آقای مهندس فردین علمداری در دوران تصدی مسوولیت فوق الذکر تشکر و قدردانی کرده و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.»

ستاری‌نائینی متولد ١٣۵۴ و دارای تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی برق از دانشگاه صنعتی اصفهان با رتبه یک است.

وی دارای مدرک مهندس طراح و ناظر پایه یک از سازمان نظام مهندسی و ساختمان، مدرک حرفه‌ای مدیریت پروژه از مرکز بین‌المللی مدیریت پروژه آمریکا و گواهینامه صلاحیت مدیریت پروژه از مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت نیز هست.

از سوابق وی می‌توان به مجری طرح توسعه فاز ١۴ پارس جنوبی، مدیر مهندسی طرح توسعه فازهای ١٣ و ۲۴-۲۲، مدیر مهندسی و قائم مقام طرح‌های نیروگاهی و خطوط انتقال و مدیر مهندسی فازهای ٩ و ١٠ پارس‌جنوبی اشاره کرد.

وی همچنین سرپرست برق و تاسیسات، مدیرفنی و قائم مقام مدیر کارخانه در شرکت توسعه عمران نایین و کارشناس برق در شرکت سورن اصفهان بوده است.

 

طراحی و پیاده سازی: راد رایانه