یک شنبه 09 دی 1397
کد خبر: 7829
تعداد بازدید: 251

رفع موانع و مشکلات شرکت پتروشیمی فارابی

رفع موانع و مشکلات شرکت پتروشیمی فارابی

با هدف بررسی و رفع موانع و مشکلات تولید و اشتغال شرکت پتروشیمی فارابی، جلسه ای در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، با هدف اجرای طرح طبقه بندی مشاغل و رفع موانع تولید شرکت پتروشیمی فارابی، صبح امروز (یکشنبه 9 دیماه 1397) جلسه ای با حضور مدیرعامل این سازمان، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو)، مدیر عامل شرکت پتروشیمی امیر کبیر، مدیر عامل شرکت پتروشیمی فن آوران (سهامداران شرکت پتروشیمی فارابی) و مدیر عامل شرکت پتروشیمی فارابی برگزار شد.

در این جلسه محور عمده گفتگوها بر اجرای طرح طبقه بندی مشاغل و رفع موانع تولید شرکت پتروشیمی فارابی تمرکز داشت و اعضا در این خصوص به تبادل نظر پرداختند.

در پایان جلسه پس از طرح تمامی مسائل در این حوزه، مقرر شد نشستی مابین شرکت تاپیکو و شرکت امیرکبیر در اسرع وقت برگزار و نسبت به استمرار تولید و نحوه راهبری شرکت فارابی به توافق نظر برسند.

همچنین مقرر گردید طرح طبقه بندی مشاغل مانند دیگر شرکت های مستقر در منطقه، تا پایان سال جاری اجرایی گردد و تا آن زمان مبالغی به صورت علی الحساب به کارکنان شرکت فارابی پرداخت گردد.

شرکت پتروشیمی فارابی یکی از قدیمی ترین پتروشیمی های کشور می باشد که در سایت پنج منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی قرار دارد.طراحی و پیاده سازی: راد وب