یک شنبه 10 شهریور 1398
کد خبر: 8236
دسته: اخبار
تعداد بازدید: 361

مدال آوری بانوان ورزشکار سازمان منطقه ویژه

مدال آوری بانوان ورزشکار سازمان منطقه ویژه
15 مدال انفرادی و یک مقام تیمی حاصل کار بانوان ورزشکار سازمان منطقه ویزه اقتصادی پتروشیمی در مسابقات شرکتهای پتروشیمی بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، در رشته شنا، تیم شنای بانوان این سازمان، در بین ۱۴ تیم شرکت کننده  موفق به کسب ۱۵ مدال رنگارنگ شد.

ترکیب بانوان مدال آور سازمان منطقه ویژه به این شرح بود: ۲ مدال طلا (کریمی دولت آبادی و عباسی زاده)، ۴ مدال نقره (جلالی (2 مدال) شیرعلی و عباسی زاده) و ۹ مدال برنز (چاربند (۲مدال)، سده ای (2 مدال)، پناهی زاده، آرمون، شیرعلی، احمدمحمدی و کوشاری(

شرکتهای بندرامام، رازی، سازمان منطقه ویژه، عملیات، مبین، پازارگاد، خراسان جنوبی، جم، تندگویان، فجر، نوری، امیرکبیر، پارس و مارون در رقابتهای شنا حضور داشتند.

بانوان تیرانداز این سازمان نیز در رشته تیراندازی (تپانچه و تفنگ بادی)، از بین ۵ تیم شرکت کننده، بندرامام، سازمان منطقه ویژه، امیرکبیر، مارون و تندگویان به مقام دوم تیمی دست یافتند و غالبی از تیم سازمان منطقه ویژه در رشته تفنگ بادی مدال طلای انفرادی این رشته را از آن خود کرد.

مسابقات ورزشی بانوان شرکتهای پتروشیمی از تاریخ ۳ شهریور به میزبانی عملیات غیر صنعتی در ماهشهر آغاز شد و شرکتهای پتروشیمی در رشته های مختلف ورزشی در آن شرکت کردند.

 طراحی و پیاده سازی: راد وب