چهار شنبه 03 مهر 1398
کد خبر: 8272
تعداد بازدید: 261

عرضه توانمندی های بخش پایین دستی پتروشیمی در نمایشگاه ایران پلاست

عرضه توانمندی های بخش پایین دستی پتروشیمی در نمایشگاه ایران پلاست
عرضه توانمندی های بخش پایین دست و صنایع تکمیلی یکی از اهداف برگزاری نمایشگاه ایران پلاست است که به طور قطع محقق می شود.

سیدامید شهیدی نیا در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در گفتگو با خبرنگار نیپنا با اشاره به اینکه استقبال خوبی از این نمایشگاه شده است و نمایشگاه  امسال  رویداد موفقی است اظهار کرد: عرضه توانمندی های بخش پایین دست و صنایع تکمیلی یکی از اهداف برگزاری نمایشگاه ایران پلاست است که به طور قطع محقق می شود.

وی افزود: تولیدات جدید در فیلدهای مختلف در نمایشگاه ایران پلاست نشان از تحرک صنایع پایین دست و تکمیلی دارد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ادامه داد: معرفی توانمندی ها و ارتقای ارتباط تولیدکنندگان با منابع بالادست  به منظور تأمین خوراک فرصتی است که در این نمایشگاه ایجاد می شود.

شهیدی نیا تصریح کرد: آگاهی از تحولاتی که در بخش بالادست و میانی صنعت پتروشیمی روی می دهد که می تواند زمینه ساز توسعه سرمایه گذاری ها در بخش تکمیلی و پایین دست باشد نیز از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه ایران پلاست است.

وی با اشاره به اینکه شرکت های دانش بنیان و استارتاپی می توانند نقش بسیار کلیدی در صنعت پتروشیمی داشته باشند، اظهار کرد: با استفاده از توانمندی این شرکت ها می توان صنعت پلاستیک را از چارچوب سنتی خارج کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: شرکت های شتاب دهنده و دانش بنیان کارهای بسیار خوبی در زمینه توسعه صنعت انجام داده اند و کمک زیادی می توانند به صنعت پتروشیمی کنند.طراحی و پیاده سازی: راد وب