یک شنبه 15 دی 1398
کد خبر: 8433
تعداد بازدید: 135

تجدید بیعت مدیران و کارکنان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با شهدای مدافع حرم

تجدید بیعت مدیران و کارکنان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با شهدای مدافع حرم

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، صبح امروز (یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۹) مدیران و کار‌کنان این سازمان و سایر شرکتهای پتروشیمی مستقر در منطقه، همراه با مردم ماهشهر برای تشییع پیکرهای پاک شهدای حادثه تروریستی اخیر به اهواز عازم شدند. 

امروز بسیاری از ما صنعتگران جبهه اقتصادی هم‌ رفتیم. رفتیم تا دشمن بداند سردار سلیمانی یک فرد نبود؛ او تنها نیست و شهادت او درخت انقلاب و مقاومت را تنومندتر میکند.

از تحرک و تعدد اتوبوسها و سواری هایی که در ساعت ۶ صبح با نصب پرچم و عکس سردار سلیمانی در‌جاده به سمت اهواز میرفتند پیش بینی می‌شد که امروز اهواز شلوغ باشد. 

بسیاری از اهالی ماهشهر از جمله مدیران و کارکنان صنایع پتروشیمی هم در میان این زایران بودند؛ به اهواز‌ رسیدیم اما چه رسیدنی؟! انگار که رودی به دریا، نه، به اقیانوس رسیده باشد. وارد اهواز شدن همان و گم شدن در انبوه هواداران و دلدادگان شهید و شهادت همان.

جمعیت تشییع کننده سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به قدری زیاد بودند که هر گروهی در آن محو میشد و هیچ عکس و فیلمی نمیتوانست منعکس کننده ی واقعیت موجود باشد؛ تلاش عکاسان و فیلمبرداران هم بیهوده بود.

با زحمت و التماس لحظاتی روی سقف یک خودروی آتش نشانی رفتم که عکاسی کنم اما همه ی جهات شبیه هم بود؛ مملو از عاشقان، زن و مرد؛ انبوه مردم دلداده؛ منتظر؛ غمگین؛ بهت زده از شهادت عزیز شهیدشان؛ از ابتدای پل نادری اهواز از هر جهت تا چشم کار میکرد جمعیت متراکم بود. 

مسئولین برگزاری مراسم چندین بار تذکر دادند که جمعیت به سمت مصلی حرکت کنید تا راهی باز شود و خودروهای حامل شهدا حرکت کنند. اما احتمال آسیب دیدن افراد ضعیفتر، کودکان، افراد مسن، مادران و پدران شهدا و خانواده ها، کار را به تاخیر کشاند اما بالاخره کاروان شهدا رسید و همه ی جمعیت عاشق را متبرک کرد. 

امید که برکت و نوری که از مجاهدان جبهه جنگ نظامی و مدافعان حرم با خود به شهرها و مشاغل خود برگرداندیم چراغ راهی باشد برای مجاهده در‌ جبهه اقتصادی و شکوفایی صنعت پتروشیمی چرا که جنگ اقتصادی در بحبوحه کنونی بسیار مهم است و پتروشیمی الان در‌جایگاه ویژه ای قرار گرفته است.طراحی و پیاده سازی: راد رایانه