shoare-sal
 
{{{block - 36}}}
title
پنج شنبه 07 مهر 1401 کد خبر: 10195 لینک کوتاه 104

پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه ویژه به مناسبت روز ملی ایمنی و آتش نشانی

هفتم مهرماه روز بزرگداشت دلاور مردانی است که در هنگامه حوادث، جان بر کف و غیورانه، دل به دریای توکل می سپارند و زیباترین جلوه های شجاعت و از خودگذشتگی را به تصویر می کشند. امدادگرانی که در بروز حوادث غیرمترقبه، در صف اول خدمات رسانی به آسیب دیدگان ایستاده و از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نمی کنند و عاشقانه ای از تبلور ایمان و همدلی را به نمایش می گذارند؛ آنچه ایشان را شایسته تقدیر و احترام می گرداند.
 
روز ملی ایمنی و آتش نشانی بهانه ای است تا به گرامیداشت انسان هایی بپردازیم که از جان شیرین و آسایش خود در راه آسایش دیگران بی ادعا می گذرند تا ایمنی و امنیت را برایشان رقم بزنند و نامگذاری این روز به این عنوان، بهانه ای است برای تبدیل ایمنی به یک فرهنگ و ضرورت در صنعت پرافتخار پتروشیمی.
 
هفتم مهرماه به نام ناجیانی نامگذاری شده که ایثارگرانه جان خود را در معرض خطر قرار می دهند تا نجات بخش دیگران باشند. ما بر این باوریم که حمایت از ایمن سازی محیط کار و حفظ سلامت و ایمنی کارکنان یک وظیفه و تکلیف شرعی و سرمایه گذاری مطمئن و سودآور برای صنعت پتروشیمی در جهت حفظ منابع ارزشمند ملی است.
 
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان و ایمنی صنعت نفت، این مناسبت را به تمامی همکاران عزیز و به ویژه کارکنان فداکار و پرتلاش ایمنی و آنش نشانی در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و شرکت های منطقه تبریک عرض می نمایم.
 
امید است با رعایت آیین نامه های ایمنی و آتش نشانی و استقرار فرهنگ پیشگیری و آمادگی برابر با استانداردهای موجود، سرلوحه قراردادن مفاد شیوه نامه های مدیریت شرایط اضطراری در سطح منطقه و به کارگیری رویه ها و اقدامات تکمیلی مرتبط و مهمتر از همه این ها با همدلی، هم اندیشی و همکاری صمیمانه و مجدانه، در حل مسائل و حوادث ایمنی و آتش نشانی، در سایه همت و تلاش مضاعف و با بهره گیری از توان شرکت های دانش بنیان در رفع و تامین نیازهای ایمنی و آتش نشانی، تدابیر لازم را به منظور آمادگی کامل برای مواجهه با حوادث و صیانت از منابع انسانی و تاسیسات صنعت پتروشیمی و نیز حمایت از محیط پیرامونی و عمل به مسئولیت های اجتماعی اتخاذ نماییم.
 
ضمن تبریک مجدد این مناسبت فرخنده، از درگاه ایزد منان برای همه شما عزیزان و سروران، سلامت و توفیق روزافزون مسئلت می نمایم.
 
پیام برزگر
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل
 طراحی و پیاده سازی: اکسین ویرا