shoare-sal
 
{{{block - 36}}}
title
چهار شنبه 09 آذر 1401 کد خبر: 10298 لینک کوتاه 105

بیش از 3 هزار هکتار زمین برای فاز2 منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تملک خواهد شد

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: توسعه منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی رمز جهش صنعت پتروشیمی کشور است. در تلاش هستیم زمینی به مساحت 3 هزار و 300 هکتار را با رعایت تمامی جوانب زیست محیطی، پدافندی و هرآنچه که نیاز و الزام است تملک نماییم.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، ظهر امروز پیام برزگر مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در آئین تجلیل از کارمندان نمونه با اشاره به اهداف این سازمان برای توسعه و جهش منطقه بیان کرد: توسعه منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی رمز جهش صنعت پتروشیمی کشور است. در تلاش هستیم برای همین منظور زمینی به مساحت 3 هزار و 300 هکتار را با رعایت تمامی جوانب زیست محیطی، پدافندی و هرآنچه که نیاز و الزام است تملک نماییم.
وی افزود: مسیر خوبی را شروع کرده ایم و طی دو ماهه آینده موضوعات در استان خوزستان به همت مدیران استانی جمع بندی خواهد شد.
برزگر بیان کرد: تمام توان خود را در بحث توسعه منطقه به کار می گیریم و امیدواریم مسیری را ایجاد کنیم که با استفاده از ظرفیت های سازمان در عمران و آبادانی فاز2 منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی شگفتی آفرین باشیم.
وی با بیان اینکه امروز فرصت خدمت را نباید از دست داد و تلاش همه جانبه برای پیشرفت لازم است اظهار کرد: امروز فرصت برای نشستن و بیکاری و کار نکردن وجود ندارد، انتظار جامعه از ما این است که مسیر را پرتوان طی کنیم.
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با اشاره به اتمام ظرفیت زمین قابل واگذاری برای سرمایه گذاری در اراضی این منطقه بیان کرد: توسعه سرمایه گذاری باید با نگاه به زنجیره ارزش، افزایش تولید و اشتغال با قدرت ادامه داشته باشد، زمین های قابل واگذاری منطقه به اتمام نزدیک شده است و زمین های باقی مانده ای که در اختیار داریم را به شرکت هایی که توان مالی مناسب دارند و می توانند تولید واقعی و اشتغال ایجاد کنند تحویل می دهیم.
وی با تاکید بر اتمام ظرفیت زمین های قابل واگذاری و لزوم تدارک زمین جدید برای احداث فاز2 منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: ظرفیت زمین های منطقه ویژه در بالادست تقریبا به اتمام رسیده است و در بخش سرمایه گذاری تا پایان امسال دیگر زمینی برای واگذاری نداریم، که این به معنی رونق گرفتن دوباره اشتغال در منطقه در آینده ای نزدیک است. کارگروهی نیز برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی در منطقه ویژه ایجاده شده است که با ایده پردازی بتواند گوشه ای از شعار سال و فرمایشات مقام معظم رهبری را تحقق ببخشد.

 آخرین خبر
طراحی و پیاده سازی: اکسین ویرا