{{{block - 36}}}
title
شنبه 24 دی 1401 کد خبر: 10367 لینک کوتاه 894

مصوبات شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی در پایگاه اطلاع رسانی قرار گرفت

وعده سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در شفاف سازی پروژه‌های شورای راهبردی محقق شد

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با عمل به وعده و در آغاز مسیر شفافیت در شورای راهبردی، دستور انتشار طرح‌های مصوب این شورا در پایگاه اطلاع رسانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی را صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، پیام برزگر رئیس شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی در نود و هفتمین جلسه این شورا که در تاریخ ۱۴ دی ماه برگزار شد و ۳۳۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بودجه سرمایه‌ای و ۸۰ میلیارد تومان بودجه جاری جهت اجرای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌های پتروشیمی در آن به تصویب رسید، با انتقاد از عدم شفافیت مصوبات شورای راهبردی برای مردم اظهار کرده بود: مصوبات شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی باید بصورت شفاف به مردم همجوار و جامعه پیرامونی صنعت اعلام شود و در پایگاه اطلاع رسانی سازمان قرار داده خواهد شد.

بر همین اساس و طبق وعده مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی مصوبات شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی برای سال مالی ۱۴۰۱ در پایگاه اطلاع رسانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی قرار گرفت.

لازم به ذکر است طرح‌های مصوب شورای راهبردی از سوی فرمانداری و به نمایندگی از سوی شورای سیاست‌گذاری به شورای راهبردی ارائه شده و شورای راهبردی صرفا کلیات جاری سازی طرح‌ها را مورد تصویب قرار داده است و مسئولیت تعریف و اجرای صحیح پروژه‌ها بر عهده شورای سیاست‌گذاری است.

مصوبات شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی برای سال ۱۴۰۱ را از این لینک مشاهده نمایید.

 طراحی و پیاده سازی: اکسین ویرا