shoare-sal
 
{{{block - 36}}}
title
دوشنبه 26 دی 1401 کد خبر: 10369 لینک کوتاه 187

جشن ولادت حضرت زهرا(س)، تجلیل از بازنشستگان و خادمان موکب حضرت علی اکبر(ع) برگزار شد

طی آئینی با حضور مدیرعامل، کارکنان و خانواده ها جشن ولادت حضرت زهرا(س) همراه با تقدیر از بازنشستگان سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و خادمان موکب حضرت علی اکبر(ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، طی آئینی جشن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، کارکنان و خانواده ها در تالار آفرینش برگزار شد.
 
پیام برزگر مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با تبریک میلاد حضرت زهرا(س) اظهار کرد: حضرت زهرا(س) اسوه جهاد تبیین در حساس ترین زمان ها و دفاع از خیمه ولایت هستند.
 
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: موکب حضرت علی اکبر(ع) در ایام اربعین حسینی خدمات بسیار ارزنده ای را به زائران حسینی ارائه داد، به طوری که مورد تقدیر معاونت محترم وزیر نفت جناب آقای مهندس شاهمیرزایی قرار گرفت.
 
وی با بیان اینکه تسهیل در پیاده روی اربعین حسینی اقدامی ارزشمند است؛ گفت: از تلاش های خادمان موکب تشکر می‌کنم و همچنین از مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی و کارکنانی که خالصانه برای ارائه خدمات هر چه بیشتر به عاشقان اباعبدالله پای کار بودند کمال تشکر را دارم.
 
برزگر در این مراسم حرکت رو به رشد سازمان منطقه ویژه اقتصادی را ناشی از تلاش مجاهدانه و شبانه روزی کلیه مدیران، روسا و کارکنان و کارگران زحمتکش سازمان دانست و از خانواده های آنها و به ویژه همسران ایشان به عنوان پشتیبانان اصلی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی قدردانی به عمل آورد.
 
در این آئین از بازنشستگان سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و خادمین موکب حضرت علی اکبر(ع) که در ایام اربعین حسینی به زائران حضرت اباعبدالله خدمت ارائه کرده بودند با اهدا لوح سپاس و هدایا تقدیر شد.
 آخرین خبر
طراحی و پیاده سازی: اکسین ویرا