shoare-sal
 
{{{block - 36}}}
title
چهار شنبه 12 بهمن 1401 کد خبر: 10387 لینک کوتاه 192

پیام مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به مناسبت فرا رسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب بزرگ اسلامی ملت ایران، نتیجه سال‌های متمادی مجاهدت و شهادت مردان و زنانی است که خالصانه و خاضعانه در عهد و پیمان با خدای متعال طرحی نو در انداختند و سقف فلک بشکافتند و آغازگر ایجاد تمدن نوین اسلامی - ایرانی شدند. دهه فجر نه تنها شروع نظامی مردمی بر پایه دین و اسلام، بلکه آغازی برای تحولات عمیق در همه‌ی زمینه‌های سیاسی، اجتماعی، علمی، فرهنگی، اقتصادی، نظامی، صنعتی، ورزشی و ... بوده است.

انقلابی که ترنم راهبرد مقاومت را نه تنها در منطقه غرب آسیا، که تا حیاط خلوت‌های بلوک شرق و غرب طنین‌انداز کرده است و الگویی برای همه مظلومین و ستمدیدگان جهان است. الگویی که انذار دهنده و نظاره‌گرِ فرو ریختن و نابودی بلوک شرق بود و امروز نیز بر آستانه‌ی هدم و نابودی بلوک غرب، مقتدر و استوار ایستاده است.

امروز و پس از ۴۴ سال فراز و فرودها، به وضوح می‌توان جایگاه رفیع انقلاب اسلامی را در معادلات منطقه‌ای و جهانی مشاهده کرد و افتخار نمود که این انقلاب اسلامی است که هر جا اراده کرده است به موفقیت رسیده و اراده‌اش را بر اراده نظام سرمایه‌داری غلبه داده و امپریالیسم جهانی را مقهور خود کرده است.

نفس قدسی روح خدا(ره)، تحول عمیق در اراده‌ها و شکفتن روحیه عزت و خود باوری را به گونه‌ای رقم زد که نه تنها در عرصه سیاسی بلکه در تمامی عرصه‌های علمی، اقتصادی، سیاسی، فناوری، تولیدی و... نیز می‌توان به وضوح آن را مشاهده کرد. باوری که نمونه بارز آن را می‌توان در صنعت افتخار آفرین پتروشیمی و در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی مشاهده کرد.

پر واضح است که میزان پیشرفت و تولید امروز این نقطه از سرزمین اسلامی به هیچ عنوان قابل قیاس با قبل از انقلاب نبوده و نیست. افتخاری تماماً درون‌زا که از اذهان، دل‌های پاک و بازوان توانمند جوانان برومند و غیور ایرانی نشأت گرفته است.

امروز صنعت پتروشیمی به عنوان یک صنعت ارزش‌آفرین و بعدی مهم در پیشرفت پایدار، با استفاده از دانش و توانمندی متخصصان پرتوان ایرانی، فرصت‌های طلایی را برای شکوفایی اقتصادی سرزمین اسلامی‌مان فراهم آورده است و ما نیز در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بر آنیم که در ذیل رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و با همت و کار مضاعف و مدیریت جهادی در مسیر نورانی پیشرفت و عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی، گام‌های بلندی برداریم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره) و تمامی فجر آفرینان همیشه جاوید، با اهدای بهترین سلام‌ها و درودها به روح مطهر امام امت و تمامی شهدا به ویژه شهدای انقلاب اسلامی و ضمن تجدید بیعت با رهبر عزیز انقلاب اسلامی و آرمان‌ها و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، این ایام خجسته را به همه همکاران و کارکنان خدوم، سخت کوش و انقلابی منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و امیدوارم همه‌ی ما بتوانیم در راستای اهداف مقدس انقلاب اسلامی، پرقدرت‌تر از همیشه گام‌های استوار و سترگی برداریم.


                                  
          پیام برزگر
رئیس هیئت مدیره و مدیر عاملطراحی و پیاده سازی: اکسین ویرا