یک شنبه 14 شهریور 1400
کد خبر: 9537
دسته: اخبار
تعداد بازدید: 75

تسریع در واکسیناسیون کارکنان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

تسریع در واکسیناسیون کارکنان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، واکسیناسیون کارکنان شرکت های پتروشیمی مستقر در  منطقه از فردا دوشنبه پانزدهم شهریور ماه با سرعت بیشتری از سرگیری خواهد شد. 
رییس امور HSE سازمان منطقه ویژه پتروشیمی افزود؛  با پیگیری و تلاش های مستمر مهندس شهیدی نیا مدیرعامل این سازمان از طریق دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز مبنی بر اختصاص واکسن کووید 19 به منظور صیانت از سلامت کارکنان شرکت های مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به عنوان طلایه داران چرخه تولید اقتصادی کشور این مهم محقق گردید. 
مهرزاد غیبی عنوان کرد، با همکاری مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان، مقرر گردید که روزانه تعداد 1000 دز واکسن در اختیار بهداشت و درمان صنعت نفت ماهشهر بعنوان مجری واکسیناسیون در این منطقه قرار گیرد. 
ایشان خاطر نشان کرد، با تاکید مدیرعامل سازمان و با هدف سرعت بخشی و تسهیل در فرآیند نوبت بندی و تزریق واکسن؛ با برنامه ریزی انجام شده، مسجد الغدیر این سازمان واقع در سایت یک، بعنوان پایگاه ثابت و اصلی تزریق واکسیناسیون در منطقه و همچنین جهت واکسینه نمودن سایر گروه های هدف با اولویت کارکنان نوبتکاری، در سایر شرکت های پتروشیمی به صورت چرخشی این عملیات ادامه خواهد داشت.
 


طراحی و پیاده سازی: راد وب