shoare-sal
 
{{{block - 36}}}
title
چهار شنبه 17 اسفند 1401 کد خبر: 10463 لینک کوتاه 248

با حضور مدیرعامل، کارکنان و خانواده‌ها؛

مسابقات ورزشی دهه فجر به کار خود پایان داد

طی آیینی با حضور مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، کارکنان و خانواده‌ها، اختتامیه مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر که در بیست و چهار برنامه و رشته برگزار شده بود، طی آیینی با حضور مدیرعامل، کارکنان و خانواده‌ها در سالن شهدای خلیج فارس شهرک بعثت به کار خود پایان داد.
 
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در این مراسم ضمن تقدیر از حضور کارکنان و خانواده‌ها در رویدادهای ورزشی، از برنامه سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی برای گسترش هرچه بیشتر فرهنگ ورزش خبر داد.
 
مسابقات ورزشی دهه مبارک در بیست و چهار رشته ورزشی شامل فوتسال، والیبال، فوتبال دستی، تیراندازی، ژیمناستیک، آمادگی جسمانی، تنیس، دارت، شنا و... با حضور کارکنان و خانواده ها برگزار شد.
 
در پایان این مراسم توسط مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و برخی اعضای هیات رئیسه از تیم‌های منتخب و برگزیدگان و نفرات اول تا سوم رشته‌های انفرادی تقدیر بعمل آمد و جام‌های مربوطه و هدایایی به رسم یادبود تقدیم شرکت کنندگان گردید.طراحی و پیاده سازی: اکسین ویرا